27 Ιανουαρίου, 2023
11 11 11 AM
Latest Post
ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΙΥΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΕΛΙΚΩΝ CALCETTO CUP ΒΡΑΔΙΑ ΤΕΛΙΚΩΝ OPAP UNILEAGUE ΝΕΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ CRETA CHAMPIONS 6Χ6 ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΥ

Πρόγραμμα ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΙΚΟ CALCETTO CUP 6Χ6 CRETA CHAMPIONS

Πλέον μπορείς να βλέπεις όλες τις ανακοινώσεις, την βαθμολογία, τους αγώνες και τα στατιστικά του τουρνουά “Calcetto Cup 6×6 ” από το νέο SoccerHub app! Κατέβασε την εφαρμογή από τον παρακάτω σύνδεσμο, κάνε σύνδεση και θα έχεις αυτόματα πρόσβαση στο τουρνουά!
https://tournamnts.page.link/K5nvYNFdy6bRjETv6

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  22/01/23

CALCETTO CUP 6X6 ΑΝΔΡΙΚΟ ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2022

ΟΜΙΛΟΣ
1.   PLATANOS  TOURS 9. VETERANS
2.   ΠΑΝΟΡΜΟ 10.  ALPHA   F.M. 104,7
3.   ΔΑΣΚΑΛΟΙ 11.   ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ
4.   ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 12. ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ
5. GALACTICOS 13.   ΑΕΤΟΙ
6. ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL 14.   CRETA  SECURITY
7. Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ 15.   ΚΡΕΠΑΛ
8.   ΕΘΝΙΚΟΣ  

Β ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ -ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ

ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ PLAY OFFS ΝΟΚΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
1.       PLATANOS TOURS VS  ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
2.     ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL VS ALPHA F.M. 104,7 6-0
3.     ΕΘΝΙΚΟΣ VS ΠΑΝΟΡΜΟ 6-0
4.     AETOI VS CRETA SECURITY 6-0
5. ΔΕΥΤΕΡΑ 22/12/22 21.00 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ VS ΚΡΕΠΑΛ 7-1
6. ΔΕΥΤΕΡΑ 22/12/22 22.00 VETERANS VS ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 5-1
7. ΤΡΙΤΗ 23/12/22 20.00 GALACTICOS VS Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ 6-0
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
A. ΔΕΥΤΕΡΑ 16/01/23 22:00 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ  VS GALACTICOS 7-4
Β. ΤΡΙΤΗ 17/01/23 22:00 PLATANOS TOURS  VS VETERANS 10-1
Γ. ΤΕΤΑΡΤΗ 18/01/23 21:20 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL VS ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 1-6
Δ. ΤΕΤΑΡΤΗ 18/01/23 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ   VS ΑΕΤΟΙ 6-0
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
1. ΤΡΙΤΗ 24/01/23 22:00 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ  VS  ΕΘΝΙΚΟΣ
2. ΤΡΙΤΗ 07/02/23 21:00 PLATANOS TOURS   VS  ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡ
Α. ΔΕΥΤΕΡΑ 13/02/23 21:30 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1 VS ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡ
Β. ΔΕΥΤΕΡΑ 13/02/23 22:30 ΝΙΚΗΤΗΣ 1 VS ΝΙΚΗΤΗΣ 2

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   Α ΦΑΣΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/09/22 21:45 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 9-0
ΤΡΙΤΗ 27/09/22 21:00 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ – ΚΡΕΠΑΛ 9-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/09/22 21:00 PLATANOS TOURS – ΠΑΝΟΡΜΟ 12-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/09/22 22:00 ΑΕΤΟΙ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL 5-2
ΤΡΙΤΗ 04/10/22 20:15 CRETA SECURITYGALACTICOS 6-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/10/22 22:00 ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ – Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ 2-10
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11/22 21:30 VETERANS – ALPHA F.M. 104,7 0-6
ΡΕΠΟ ΔΑΣΚΑΛΟΙ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 04/10/22 21:15          ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL – ΚΡΕΠΑΛ 10-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/10/22 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΙ 6-0
ΤΡΙΤΗ 04/10/22 22:15         ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ – ΠΑΝΟΡΜΟ 9-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10/22 20:00 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ –   CRETA SECURITY 5-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/22 21:00 VETERANS – ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 10-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11/22 20:30 ΔΑΣΚΑΛΟΙPLATANOS TOURS 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/22 21:20 ALPHA F.M. 104,7 – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 0-6
ΡΕΠΟ GALACTICOS

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/10/22 22:30 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL – ΠΑΝΟΡΜΟ 10-3
ΤΡΙΤΗ 11/10/22 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΡΕΠΑΛ 13-1
ΤΡΙΤΗ 11/10/22 22:15 PLATANOS TOURS – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 6-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/10/22 22:00 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 1-2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/11/22 22:20 GALACTICOS ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/22 22:00 ΑΕΤΟΙ – ALPHA F.M. 104,7 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/22 21:00 CRETA SECURITYVETERANS 0-6
ΡΕΠΟ Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/10/22 21:30 CRETA SECURITYΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 4-4
TEΤΑΡΤH 12/10/22 21:00 ΑΕΤΟΙ – ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 9-4
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/10/22 22:00 PLATANOS TOURSGALACTICOS 11-3
ΤΡΙΤΗ 18/10/22 21:30 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 4-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/10/22 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΟΡΜΟ 7-4
ΤΡΙΤΗ 08/11/22 21:00 ΚΡΕΠΑΛ – ALPHA F.M. 104,7 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/22 20:00 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
ΡΕΠΟ VETERANS

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/10/22 21:00 PLATANOS TOURSVETERANS 17-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/22 20:20 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΚΡΕΠΑΛ 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/22 22:20 ALPHA F.M. 104,7– ΕΘΝΙΚΟΣ 0-6
ΤΡΙΤΗ 15/11/22 21:00 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 2-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11/22 21:20 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 13-1
ΤΡΙΤΗ 20/12/22 21:30 CRETA SECURITY– ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 0-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/22 21:00 GALACTICOS– ΑΕΤΟΙ 5-7
ΡΕΠΟ ΠΑΝΟΡΜΟ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/10/22 21:00 PLATANOS TOURS– ΑΕΤΟΙ 12-4
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/11/22 22:20 ΔΑΣΚΑΛΟΙ- ΕΘΝΙΚΟΣ 0-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11/22 21:20 ΠΑΝΟΡΜΟ – VETERANS 0-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/22 21:00 ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ – CRETA SECURITY 6-0
ΤΡΙΤΗ 22/11/22 20:30 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 2-4
ΤΡΙΤΗ 22/11/22 21:30 ΚΡΕΠΑΛ ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 1-9
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/11/22 22:20 GALACTICOS–ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL 0-6
ΡΕΠΟ ALPHA F.M. 104,7

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/10/22 21:00 ΚΡΕΠΑΛ – ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 3-10
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/22 20:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – VETERANS 0-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/22 21:00 ΠΑΝΟΡΜΟ – ALPHA F.M. 104,7 6-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/22 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 4-7
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/12/22 22:00 CRETA SECURITYAETOI 0-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/12/22 22:20 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – GALACTICOS 1-6
ΤΡΙΤΗ 13/12/22 21:00 PLATANOS TOURSΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL 6-0
ΡΕΠΟ ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/10/22 22:00 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ 4 – 7
ΤΡΙΤΗ 01/11/22 22:20 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 3-5
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/22 22:20 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 04/11/22 22:20 GALACTICOS ALPHA F.M. 104,7 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/22 22:00 ΑΕΤΟΙ – ΠΑΝΟΡΜΟ 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/12/22 22:00 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOLVETERANS 6-3
ΠΕΜΠΤΗ 15/12/22 21:00 PLATANOS TOURS– ΚΡΕΠΑΛ 11-4
ΡΕΠΟ CRETA SECURITY

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 25/10/22 22:20 GALACTICOS– ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 4-9
ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/22 21:00 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOLΔΑΣΚΑΛΟΙ 21-1
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/11/22 21:00 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – ΠΑΝΟΡΜΟ 12-5
ΤΡΙΤΗ 06/12/22 21:30 CRETA SECURITYALPHA F.M. 104,7 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/22 22:00 ΑΕΤΟΙ – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 1-8
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/11/22 21:00 PLATANOS TOURS– ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 13-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/22 21:00 VETERANS – ΚΡΕΠΑΛ 0-6
ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/10/22 20:30 GALACTICOS– VETERANS 8-11
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/22 21:00 ΠΑΝΟΡΜΟ – ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ 4-1
ΤΡΙΤΗ 25/10/22 20:20 CRETA SECURITY– ΚΡΕΠΑΛ 10-5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/11/22 22:20 ALPHA F.M. 104,7 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/22 21:20 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/11/22 22:00 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL ΕΘΝΙΚΟΣ 4-3
ΤΡΙΤΗ 06/12/22 21:00 PLATANOS TOURS – Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ 7-4
ΡΕΠΟ ΑΕΤΟΙ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/10/22 22:15 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ –VETERANS 3-4
ΤΡΙΤΗ 25/10/22 21:20 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOLALPHA F.M. 104,7 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/11/22 22:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΑΕΤΟΙ 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/11/22 21:20 PLATANOS TOURS– ΕΘΝΙΚΟΣ 11-4
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/22 21:00 ΠΑΝΟΡΜΟ – CRETA SECURITY 0-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/22 22:20 ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 0-6
ΤΡΙΤΗ 13/12/22 22:00 GALACTICOS – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 5-3
ΡΕΠΟ ΚΡΕΠΑΛ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/22 22:00 VETERANS – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 1-4
ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/22 22:00 ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ 3-12
ΤΡΙΤΗ 01/11/22 21:20 PLATANOS TOURS ALPHA F.M. 104,7 4-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/11/22 20:20 ΠΑΝΟΡΜΟ – ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
ΠΕΜΠΤΗ 10/11/22 20:00 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOLCRETA SECURITY 6-0
ΤΡΙΤΗ 15/11/22 22:00 ΚΡΕΠΑΛ –GALACTICOS 2-12
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/22 22:00 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – ΑΕΤΟΙ 0-6
ΡΕΠΟ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/12/22 22:20 ΔΑΣΚΑΛΟΙ- ALPHA F.M. 104,7 0-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11/22 20:20 PLATANOS TOURS– CRETA SECURITY 6-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/22 21:20 ΠΑΝΟΡΜΟ – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 0-6
ΤΡΙΤΗ 29/11/22 20:30 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/22 21:20 GALACTICOS–ΕΘΝΙΚΟΣ 4-9
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/12/22 21:00 ΚΡΕΠΑΛ ΑΕΤΟΙ 3-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/22 20:20 VETERANS – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 0-6
ΡΕΠΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/22 20:20 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/22 21:00 ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ–ALPHA F.M. 104,7 6-0
ΤΡΙΤΗ 29/11/22 21:30 CRETA SECURITY – ΕΘΝΙΚΟΣ 0-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/22 21:00 GALACTICOS – ΠΑΝΟΡΜΟ 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/22 22:00 ΑΕΤΟΙ – VETERANS 5-7
ΤΡΙΤΗ 29/11/22 21:30 PLATANOS TOURS– ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 0-5
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/22 21:20 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ – ΚΡΕΠΑΛ 0-6
ΡΕΠΟ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 10/01/23 21:30 Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ–ALPHA F.M. 104,7 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/01/23 20:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ- CRETA SECURITY 0-6
ΤΡΙΤΗ 13/12/22 20:30 ΠΑΝΟΡΜΟ – ΚΡΕΠΑΛ 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/22 22:00 ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ – GALACTICOS 0-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/22 21:00 ΕΘΝΙΚΟΣVETERANS 6-0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/12/22 22:20 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙΑΕΤΟΙ 6-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/22 20:20 ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 6-0
ΡΕΠΟ PLATANOS TOURS