27 Ιανουαρίου, 2023
11 11 11 AM
Latest Post
ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΙΥΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΕΛΙΚΩΝ CALCETTO CUP ΒΡΑΔΙΑ ΤΕΛΙΚΩΝ OPAP UNILEAGUE ΝΕΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ CRETA CHAMPIONS 6Χ6 ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ ΚΑΙ ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΩΝ ΑΝΔΡΙΚΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2022

ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΩΝ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2022

ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 1.      ΚΡΕΠΑΛ
1 ΤΣΙΤΑΣ  ΗΛΙΑΣ
2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛ.
3 ΚΟΛΟΚΑΘΗΣ ΠΑΝ.
4 ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ Κ.
5 ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΜΜ.
6 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ Κ.
7 ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ ΑΝ.
8 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝ.
9 ΚΟΛΚΑΣ ΑΛ.
10 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔ.
11 ΤΣΑΛΜΠΟΥΡΗΣ Γ.
12 ΤΣΩΝΟΣ Κ.
13 ΔΑΓΓΑΣ Ι.
14 ΒΛΑΧΑΒΑΣ
15 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
16 ΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
17 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 2.  CRETA SECURITY
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ Κ.
2 ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ Μ.
3 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
4 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Γ.
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
6 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Κ.
7 ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Π.
9 ΕΠΙΣΚΟΠΑΚΗΣ Γ.
10 KOTSO AERAL
11 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ Σ.
12 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Γ.
13 ΚΑΡΙΑΒΑΣΑΜ Μ.
14 ΚΑΛΙΕΦΕΝΤΑΚΗΣ
15 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
16 ΓΑΓΑΝΗΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ν
18 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ
19 ΓΥΠΑΡΗΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 3.PLATANOS TOURS
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ
2 ΚΛΑΔΟΣ Π.
3 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ Θ.
4 ΒΑΡΔΑΚΗΣ Η.
5 ΚΟΙΝΑΚΗΣ Ν.
6 ΣΚΕΡΛΟΣ Λ.
7 ΖΩΤΟ Α.
8 ΚΟΥΤΑΛΑΣ Π.
9 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κ.
10 ΔΟΥΖΙΝΑΣ Σ.
11 ΖΟΥΜΠΕΡΑΚΗΣ Ν.
12 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ Ν.
13 ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ
14 ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ A.
15 ΔΟΥΖΙΝΑΣ Γ.
16 VELKOV
17 ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ
18 ΜΕΡΚΟΥΡΙ
19 ΨΑΘΑΚΗΣ
20 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 4. ΕΘΝΙΚΟΣ
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ Ν.
2 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ Γ.
3 ΓΚΟΥΤΖΟΣ Ν.
4 ΡΙΣΤΑ Ν.
5 ΤΑΜΑΜΗΣ Λ.
6 ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤ.
7 ΤΣΟΥΡΗΣ Β.
8 ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΟΣ Θ.
9 ΒΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ Μ.
10 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤ.
11 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Γ.
12 ΑΛΕΞΑΚΗΣ
13 ΑΝΤΩΝΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ
14 ΣΚΕΡΛΟΣ Λ.
15 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ  Γ.
16 ΖΩΗΣ
17 ΛΟΓΙΑΚΗΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 5. ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Π
2 ΔΑΤΣΕΡΗΣ Ν.
3 ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ Χ
4 ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ Γ.
5 ΜΠΡΟΥΤΣΙ
6 ΣΑΡΡΗΣ Β.
7 ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Γ.
8 ΑΛΕΞΑΚΗΣ Γ.
9 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Μ.
10 ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤ.
11 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
12 ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ
13 ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ
14 ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ
15 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ
16 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
17 ΤΡΙΧΑΚΗΣ
18 ΓΚΙΟΡΓΚΙΕΒ
19 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
20 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 6. ΑΕΤΟΙ
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ
2 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Γ.
3 ΡΟΔΙΝΟΣ Β.
4 ΣΤΑΡΡΑΣ Γ.
5 ΜΠΑΛΑΡΑΣ
6 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Β.
7 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Δ.
8 ΓΚΑΛΟΝΑΚΗΣ Ν.
9 ΓΙΓΚΛΑΣ Κ.
10 ΚΑΤΣΙΝΙΚΑΣ
11 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ
12 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
13 ΠΑΝΑΣ
14 ΣΤΑΜΝΑΣ
15 ΓΕΝΕΡΑΛΗΣ
16 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ
17 ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ
18 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΟΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 7. Ο ΚΑΠΤΕΝ ΝΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ Β.
2 ΤΣΟΥΡΔΟΣ Σ.
3 ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗΣ Α.
4 ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ Γ.
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
6 ΚΩΣΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΦΙΤΣΙΟΣ Δ.
8 ΛΙΑΚΟΣ Ν.
9 ΣΟΥΤΗΣ
10 ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
11 ΣΚΑΡΗΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 8. ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΔΑΦΝΟΜΗΛΗΣ Ν.
2 ΔΑΛΕΝΤΖΑΣ Μ.
3 ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗΣ Ε.
4 ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ Γ.
5 ΤΣΑΚΟΣ Ν.
6 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ
8 ΣΠΥΡΟΣ
9 ΤΣΙΚΑΛΑΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 9. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Μ.
2 ΚΥΡΑΜΑΡΙΟΣ Μ
3 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
4 ΟΘΩΝΑΣ Μ.
5 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ Γ.
6 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Ν.
7 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ Ν.
8 ΤΖΕΤΖΟΣ Κ.
9 ΜΑΥΡΟΤΣΟΥΠΑΚΗΣ
10 ΜΑΡΚΑΚΗΣ
11 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΣΤ.
12 ΠΑΥΛΑΚΗΣ Δ
13 ΠΑΥΛΑΚΗΣ  Γ.
14 ΞΕΝΙΚΟΣ
15 ΠΑΔΟΥΒΑΣ
16 ΦΩΤΑΚΗΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 10. ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ OLD SCHOOL
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Ν.
2 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
3 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ
4 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ Σ.
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Μ
6 ΞΥΔΑΚΗΣ Ν.
7 ΒΟΣΚΑΚΗΣ Σ.
8 ΤΣΑΒΟΣ
9 ΓΑΣΠΑΡΑΚΗΣ
10 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ Γ
11 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
12 ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
13 ΔΑΦΕΡΜΟΣ
14 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ
15 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 11. VETERANS
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΒΕΛΟΝΑΚΗΣ Γ.
2 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Κ.
3 ΠΟΛΟΠΕΤΡΑΚΗΣ Γ.
4 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ  Γ.
5 ΜΑΤΕΡΝΑ
6 ΧΑΜΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ Μ.
7 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ
8 ΨΩΜΑΣ
9 ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗΣ
10 ΤΣΙΚΑΛΑΣ Α.
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 12. ΠΑΝΟΡΜΟ
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ALMPI TOSKA
2 ΑΙΤΙΔΗΣ Γ.
3 ΛΑΜΠΡΟΝΙΚΟΣ Δ.
4 ΛΟΥΤΡΙΑΝΑΚΗΣ
5 ΜΠΟΥΧΑΛΑΚΗΣ
6 ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ
7 ΛΟΥΤΡΙΑΝΑΚΗΣ
8 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ
9 ΔΕΛΕΝΤΖΟΣ
10 ΛΕΒΕΝΤΗΣ
11 ΛΑΓΟΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 13. GALACTICOS
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤ
2 ΠΟΣΦΗΚΟΣ Β.
3 ΚΛΑΠΑΚΗΣ Ν.
4 ΠΑΛΙΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤ.
5 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ Ν.
6 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
7 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
8 ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ
9 ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ
10 ΜΑΛΑΝΔΡΕΤΟΣ
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 14. ALPHA F.M. 104,7
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΜΟΥΤΣΑΙ ΕΡΝ.
2 ΧΟΜΠΗΣ Β.
3 ΜΑΚΡΥΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
4 ΤΖΑΓΚΑΡΟΥΛΗΣ Κ.
5 ΧΟΜΠΗΣ ΛΕΥΤ.
6 ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ   Γ.
7 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ
8 ΜΑΥΡΑΚΗΣ Μ
9 ΛΕΚΑΚΗΣ Ν.
10 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  Α.
11 ΚΑΝΕΛΛΟΣ Π.
12 ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Χ.
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ 15. ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗΣ Γ.
2 ΚΛΕΙΣΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΤΖΙΕΡΤΗΣ ΣΙΜΟΣ
4 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ Θ.
5 ΠΟΠΤΣΗΣ Β.
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ