27 Ιανουαρίου, 2023
11 11 11 AM
Latest Post
ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΙΥΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΕΛΙΚΩΝ CALCETTO CUP ΒΡΑΔΙΑ ΤΕΛΙΚΩΝ OPAP UNILEAGUE ΝΕΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ CRETA CHAMPIONS 6Χ6 ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΥ

Πρόγραμμα ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPAP UNI-LEAGUE 6X6

Πλέον μπορείς να βλέπεις όλες τις ανακοινώσεις, την βαθμολογία, τους αγώνες και τα στατιστικά του τουρνουά “OPAP  UNILEAGUE Cup 6×6 CALCETTO ” από το νέο SoccerHub app! Κατέβασε την εφαρμογή από τον παρακάτω σύνδεσμο, κάνε σύνδεση και θα έχεις αυτόματα πρόσβαση στο τουρνουά!
https://tournamnts.page.link/K5nvYNFdy6bRjETv6

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  21/01/23

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

OPAP UNILEAGUE 2022-2023

ΟΜΙΛΟΣ
1. VODKA JUNIORS  (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
2. SICKLES  (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
3. OUTSIDERS   (IEK AKMH)
4. ΕΛΑΜΕΣΑ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
5. RAKILLERS (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
6. ZERO PLAY (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
7. ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ (ΙΣΤΟΡΙΑ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ)
8. ΑΚΡΑΙΟΙ (OIKONOMIKO)
9. KOKA JUNIORS  (ΠΟΛΙΤΙΚΟ)
10. COCA JUNIORS (OIKONOMIKO)

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α ΦΑΣΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 01/12/22 20:00 SICKLES VODKA JUNIORS  9-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/22 21:20 ΕΛΑΜΕΣΑ KOKA JUNIORS  2-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/22 22:20 ΑΚΡΑΙΟΙ RAKILLERS 4-22
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/22 21:00 COCA JUNIORSOUTSIDERS 12-2
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/22 20:00 ZERO PLAY ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ 3-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 06/12/22 21:00 KOKA JUNIORS  ZERO PLAY 9-4
ΤΡΙΤΗ 06/12/22 22:00 COCA JUNIORS RAKILLERS 4-17
ΠΕΜΠΤΗ 08/12/22 20:00 OUTSIDERS VODKA JUNIORS  1-9
ΠΕΜΠΤΗ 08/12/22 21:00 ΕΛΑΜΕΣΑ SICKLES 7-2
ΠΕΜΠΤΗ 15/12/22 20:00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ 3-0
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 17/01/23 20:00 ΑΚΡΑΙΟΙ KOKA JUNIORS  4-10
ΤΡΙΤΗ 17/01/23 21:00 SICKLES ZERO PLAY 5-9
ΠΕΜΠΤΗ 19/01/23 20:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ – COCA JUNIORS 5-3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/01/23 22:20 RAKILLERS – OUTSIDERS 6-5
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/23 19:00 ΕΛΑΜΕΣΑ – VODKA JUNIORS  12-3
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 24/01/23 20:00 COCA JUNIORS KOKA JUNIORS   
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/23 21:00 ΑΚΡΑΙΟΙ SICKLES  
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/23 22:00 ΕΛΑΜΕΣΑ ZERO PLAY  
ΠΕΜΠΤΗ 26/01/23 20:00 OUTSIDERS – ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/01/23 22:20 RAKILLERS – VODKA JUNIORS   
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/23 20:30 ZERO PLAY – VODKA JUNIORS   
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/23 21:30 KOKA JUNIORS  OUTSIDERS  
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/23 22:30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΕΛΑΜΕΣΑ  
ΤΡΙΤΗ 24/01/23 21:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡRAKILLERS  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/01/23 20:00 SICKLES COCA JUNIORS  
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/01/23 21:30 KOKA JUNIORS  – RAKILLERS  
ΤΕΤΑΡΤΗ 01/02/23 22:00 COCA JUNIORS ΕΛΑΜΕΣΑ  
ΠΕΜΠΤΗ 02/02/23 20:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ – VODKA JUNIORS   
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/02/23 20:00 ZERO PLAY – ΑΚΡΑΙΟΙ  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/02/23 22:20 SICKLES OUTSIDERS  
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/01/23 20:30 ZERO PLAY – COCA JUNIORS  
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/01/23 22:30 ΕΛΑΜΕΣΑ OUTSIDERS  
ΤΡΙΤΗ 31/01/23 21:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ KOKA JUNIORS   
ΤΡΙΤΗ 31/01/23 22:00 ΑΚΡΑΙΟΙ VODKA JUNIORS   
ΤΕΤΑΡΤΗ 01/02/23 21:00 SICKLES – RAKILLERS  
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 06/02/23 20:30 KOKA JUNIORS – VODKA JUNIORS   
ΤΡΙΤΗ 07/02/23 20:00 SICKLES ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 08/02/23 20:00 ΕΛΑΜΕΣΑRAKILLERS  
ΠΕΜΠΤΗ 09/02/23 20:00 ZERO PLAY  OUTSIDERS  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/02/23 20:00 ΑΚΡΑΙΟΙ COCA JUNIORS  
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/02/23 20:30 RAKILLERS ZERO PLAY  
ΤΡΙΤΗ 14/02/23 20:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡΕΛΑΜΕΣΑ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/02/23 20:00 KOKA JUNIORS  – SICKLES  
ΠΕΜΠΤΗ 16/02/23 20:00 ΑΚΡΑΙΟΙ OUTSIDERS  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/02/23 20:00 COCA JUNIORS – VODKA JUNIORS   
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/23 20:30 ΕΛΑΜΕΣΑ KOKA JUNIORS   
ΤΡΙΤΗ 21/02/23 20:00 ZERO PLAY ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/02/23 20:00 ΑΚΡΑΙΟΙ RAKILLERS  
ΠΕΜΠΤΗ 23/02/23 20:00 COCA JUNIORSOUTSIDERS  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/02/23 20:00 SICKLESVODKA JUNIORS   
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 28/02/23 19:00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ  
ΤΡΙΤΗ 28/02/23 20:00 KOKA JUNIORS  ZERO PLAY  
ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/23  20:00 COCA JUNIORS RAKILLERS  
ΠΕΜΠΤΗ 02/03/23 20:00 OUTSIDERS VODKA JUNIORS   
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/03/23 20:00 ΕΛΑΜΕΣΑ SICKLES  
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 06/03/23 20:30 ΑΚΡΑΙΟΙ KOKA JUNIORS   
ΤΡΙΤΗ 07/03/23 20:00 SICKLES ZERO PLAY  
ΤΕΤΑΡΤΗ 08/03/23  20:00 RAKILLERS – OUTSIDERS  
ΠΕΜΠΤΗ 09/03/23 20:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ – COCA JUNIORS  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/03/23 20:00 ΕΛΑΜΕΣΑ VODKA JUNIORS   
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/03/23 20:30 RAKILLERS – VODKA JUNIORS   
ΤΡΙΤΗ 14/03/23 20:00 COCA JUNIORS KOKA JUNIORS   
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/03/23  20:00 ΕΛΑΜΕΣΑ ZERO PLAY  
ΠΕΜΠΤΗ 16/03/23 20:00 OUTSIDERS – ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/03/23 20:00 ΑΚΡΑΙΟΙ SICKLES  
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/03/23 20:30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΕΛΑΜΕΣΑ  
ΤΡΙΤΗ 21/03/23 20:00 KOKA JUNIORS  OUTSIDERS  
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/23  20:00 ZERO PLAY – VODKA JUNIORS   
ΠΕΜΠΤΗ 23/03/23 20:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡRAKILLERS  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/03/23 20:00 SICKLES COCA JUNIORS  
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/03/23 20:30 KOKA JUNIORS  RAKILLERS  
ΤΡΙΤΗ 28/03/23 20:00 ZERO PLAY – ΑΚΡΑΙΟΙ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/03/23  20:00 COCA JUNIORS ΕΛΑΜΕΣΑ  
ΠΕΜΠΤΗ 30/03/23 20:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ – VODKA JUNIORS   
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/03/23 20:00 SICKLES OUTSIDERS  
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/04/23 20:30 ZERO PLAY – COCA JUNIORS  
ΤΡΙΤΗ 04/04/23 19:00 ΑΚΡΑΙΟΙ VODKA JUNIORS   
ΤΡΙΤΗ 04/04/23 20:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ KOKA JUNIORS   
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04/23  19:00 ΕΛΑΜΕΣΑ OUTSIDERS  
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04/23  20:00 SICKLES – RAKILLERS  
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/04/23 20:30 ZERO PLAY  OUTSIDERS  
ΤΡΙΤΗ 25/04/23 20:00 KOKA JUNIORS – VODKA JUNIORS   
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04/23  20:00 ΕΛΑΜΕΣΑRAKILLERS  
ΠΕΜΠΤΗ 27/04/23 20:00 SICKLES ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡ  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/04/23 20:00 ΑΚΡΑΙΟΙ COCA JUNIORS  
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 01/05/23 20:30 RAKILLERS ZERO PLAY  
ΤΡΙΤΗ 02/05/23 20:00 ΤΡΑΓΩΝΣΠΟΡΕΛΑΜΕΣΑ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 03/05/23  20:00 KOKA JUNIORS  SICKLES  
ΠΕΜΠΤΗ 04/05/23 20:00 COCA JUNIORS – VODKA JUNIORS   
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/05/23 20:00 ΑΚΡΑΙΟΙ OUTSIDERS